Головне 2
Головне 2
Актуально!
Нічний комбінований удар по Україні: рф масовано вдарила по заходу та столиці
Важливо
Зеленський призначив нового начальника СБУ на Тернопільщині: управління очолив Олег Красношапка
Актуально!
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола запрошує на навчання за освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій»
Тернополянка Тетяна Ткачук присвятила своє життя особливому синові (Відео)
Сергій із народження не ходить. Та попри це, вже 16 років упевнено крокує життям. І робить це саме завдяки своїй матері, інформує Т1 новини.
Так Сергій закінчив музичну школу, зараз він займається плаванням і танцями на візках. Завдяки цим захопленням вони із мамою побували на фестивалях у різних куточках України. Та часто для цього доводиться власноруч створювати умови. Тетяна Ткачук згадує, аби Сергій міг займатися у музичній школі, вона за власний кошт встановлювати пандус біля входу.
“У мене дитина ходить у спортивну школу, я дуже хочу, щоб він плавав, я його на 2 поверх заношу на руках 4 рази в тиждень. Він важить більше 50 кг. Питання доступності – це дуже важливо, тому варто органам влади на це звертати увагу”, – додає Тетяна.
Джерело: Т1 новини
