Тернопільські волонтери оголосили масштабний збір на безпілотний комплекс
Сума збору на комплекс розвідки БПЛА «Лелека-100» для захисників з 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола становить понад 7 мільйонів гривень.
Міні-банки на підсилення може відкрити кожен охочий.
Про збір розповіла місцева тернопільська волонтерка Любов Атласюк.
– Кожен із нас може і повинен впливати на хід цієї війни!
Ми відкриваємо МЕГАЗБІР на комплекс розвідки БПЛА «Лелека-100» для наших воїнів з 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.
Друзі, обʼєднуємось і підключаємо МАКСИМУМ зусиль та людей!, – написала жінка.
Ціль збору: 7,9 млн грн.
Як відбувається збір?
Відкривається одна банка (основна) на рахунку БФ «Люди Важливі», посилання на банку ТУТ.
Також люди, які можуть відкрити свої міні-збори, можуть написати волонтерці особисто та відкрити банку-підсилення.
– Крім того, ви можете донатити на мої карти та рахунки. Усі зібрані кошти, я перекажу на загальний рахунок фонду і кожному буду вдячна, – додає Любов.
Приват: 5168745104550261
PayPal: lubochkaz.35@ukr.net
Уже з власного досвіду Любов Атласюк знає, що кожен звіт важливий.
– Кожен донат допоможе виявляти та знищувати ворога і вдень і вночі, завдяки проведенню артилерійської розвідки та отриманню точних координат з безпілотних літаючих комплексів «Лелека», які можуть довго перебувати в повітрі, далеко залітати в тил противника та вести відео трансляцію знищення окупантів та їх техніки на живо (в прямому ефірі). БПЛА «Лелека» продемонстрували свою ефективність при виконанні багатьох бойових завдань, тому існує велика потреба у їх використанні.
Гривневий рахунок:
Найменування отримувача
БО БФ ЛЮДИ ВАЖЛИВІ
Код отримувача
44837563
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN
UA243052990000026007013301435
Назва банку
АТ КБ «ПриватБанк»
Довідка.
Лелека-100 був створений для вирішення завдань з аеророзвідки, патрулювання, картографування місцевості із можливістю передачі оперативної інформації та отримання точних географічних координат у режимі реального часу. Безпілотник є частиною програмно-апаратного комплексу.
Відеотрансляція з БпЛА відбувається в кодованому вигляді, що виключає можливість його перехоплення стандартними відеоприймачами.
Для виключення імовірності бути запеленгованим засобами РЕБ можливого противника, передавач відеоканалу оснащений системою дистанційного включення та відключення. БпЛА здатний здійснити зліт та приземлення в режимі радіомовчання, а протягом усього польоту оператор має можливість за потреби вмикати або вимикати відеотрансляцію з борту «Лелеки».
Комплекс пристосований для роботи в умовах складної радіо ефірної обстановки, у режимі навмисної постановки радіо завад або блокування систем супутникової навігації GPS/ГЛОНАСС.
Повітряний апарат стійкий до погодних умов та придатний до використання у будь-який час доби (дозволяється використання комплексу в умовах щільної хмарності та дрібного дощу, якщо час знаходження у повітрі під дощем становить не більше 20 хвилин).