Перейти до контенту
Важливо
Віталій Іванченко ·

Тернопільські патрульні вилучили вже 35 автомобілів

Місцеві органи влади прийняли рішення про те, що на території міста та області у водіїв, котрі сіли за кермо у стані сп’яніння, вилучатимуть транспортні засоби на потреби Збройних Сил або територіальної оборони. Наразі вилучили уже 35 автомобілів. 

Про це інформує патрульна поліція Тернопільської області.

У разі порушень водій нестиме й адміністративну відповідальність.

– Якщо ви сіли за кермо напідпитку, то по факту виявлення патрульні складають на водія протокол за статтею 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП та евакуюють автомобіль на арештмайданчик з його подальшим безоплатним вилученням для потреб Збройних Сил України, – йдеться у повідомленні, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за добу патрульні впіймали одразу чотирьох водіїв у стані алкогольного сп’яніння, а нещодавно впіймали кермувальника вантажівки, яку теж передали на потреби оборони.

 

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня Через неприязнь у Бережанах чоловік підступно покалічив сусіда Наступна → Девід Бекхем передав свій Інстаграм лікарці з України