По 200 балів із трьох предметів отримав випускник з Тернополя
Випускник Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15 імені Лесі Українки» Андрій Шимків отримав по 200 балів з трьох предметів на НМТ. Про це написали на сайті Тернопільської міської ради....






