Троє випускників із Чорткова склали НМТ на 200 балів та отримають грошові премії
Відмінні результати показали одинадцятикласники Чортківського ліцею №1 імені Маркіяна Шашкевича, пише Чортківська міська рада. Найвищий результат на НМТ продемонстрували: Арсеній Габруський — 200 балів з математики; Тетяна Канюк — 200 балів з математики та...






