На Тернопільщині чоловік втратив 70 тисяч гривень через дзвінок псевдобанкіра
У Тернополі зафіксували черговий випадок телефонного шахрайства, внаслідок якого місцевий житель втратив 70 тисяч гривень. До правоохоронців звернувся 44-річний мешканець обласного центру. Чоловік розповів, що йому зателефонував невідомий, який представився працівником банку та назвався...






