Головне 2
Головне 2
Актуально!
Нічний комбінований удар по Україні: рф масовано вдарила по заходу та столиці
Важливо
Зеленський призначив нового начальника СБУ на Тернопільщині: управління очолив Олег Красношапка
Актуально!
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола запрошує на навчання за освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій»
Судитимуть колишнього очільника податкової служби Тернопільщини
Судитимуть колишнього очільника податкової Тернопільщини. Його підозрюють у приховуванні майна на 23 млн гривень. Про це написали на сторінці обласної прокуратури в соцмережі Facebook.
«За результатами перевірки НАЗК у декларації колишнього посадовця за 2022 рік виявили недостовірні відомості на понад 13,7 млн грн, а в декларації за 2023 рік — на понад 9,7 млн грн. Чоловік не вказав інформацію про два житлові будинки неподалік Тернополя, площею 290,6 м² та 64,6 м², власницею яких є його мати, але в яких він із родиною фактично проживав та земельні ділянки, на яких розташовані ці об’єкти. Підозрюваного обвинувачують у внесенні недостовірних відомостей до щорічних декларацій за 2022 та 2023 роки, як особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (ч. 2 ст. 366-2 КК України). Недостовірні відомості становлять понад 23,4 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Львові. Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт.
Раніше ми писали, що у Монастириській громаді незаконно вирубали дерев на суму 415 тисяч гривень шкоди.
Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин
