Спортсменка з Борщівської громади здобула бронзу чемпіонату України та отримала премію 10 тисяч гривень
У Борщівській громаді відзначили юну спортсменку Дарину Приндяк, яка стала призеркою Чемпіонату України з вільної боротьби.
Дарина Приндяк виборола третє місце на Чемпіонаті України з вільної боротьби у ваговій категорії до 39 кілограмів. Про це повідомили у Борщівській міській раді.
З нагоди спортивного досягнення спортсменку привітав міський голова Ігор Чопик, який побажав їй нових перемог, наполегливості та подальших успіхів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.
За високі спортивні досягнення Дарину Приндяк нагородили одноразовою грошовою винагородою у розмірі 10 тисяч гривень.
Також відзнаку та подяку отримав тренер з вільної боротьби Руслан Антонюк за професійну підготовку спортсменки, відданість своїй справі та вагомий внесок у розвиток спорту в громаді.
У Борщівській міській раді наголошують, що розвиток фізичної культури та спорту залишається одним із пріоритетних напрямків роботи громади.
У громаді функціонує дитячо-юнацька спортивна школа, працюють спортивні секції, створюються умови для тренувань та підтримуються молоді спортсмени, які представляють громаду на змаганнях різного рівня.
У міській раді також висловили вдячність українським військовим за можливість дітям навчатися, тренуватися та розвивати свої здібності навіть в умовах війни.






