Скільки одягу треба для новонародженого
Дитячий одяг створений настільки милим, що викликає бажання скупити увесь асортимент магазинів. Але, попри цю спокусу, важливо пам’ятати, що для новонародженого не потрібно надто багато речей. Діти ростуть швидко. Їхні речі стають малими за лічені тижні. Тому важливо розрахувати, скільки саме одягу потрібно на перші місяці життя, щоб не накупити зайвого. В дитячих магазинах, таких як ma.com.ua, речі всі якісні, із ніжних тканин та за привабливими цінами. У цій статті ми допоможемо вам зорієнтуватися у питаннях вибору одягу і сформувати перший гардероб для вашої дитини, щоб ви могли насолоджуватися кожним моментом без зайвого стресу.
Розподіліть одяг на категорії
Так буде значно швидше і легше підібрати гарні поєднання та сформувати комплекти. Враховуйте пору року народження дитини.
- Боді. Вони універсальні і зручні. Є з довгими чи короткими рукавами. Рекомендується мати від 5 до 7 боді різного розміру та дизайну, щоб ви могли легко їх комбінувати.
- Чоловічки. Це комбінезони, ромпери. Надзвичайно зручна річ, яка може замінити кофти і штани. Є на блискавці і на кнопках, із закритими ніжками і відкритими, утеплені й тонкі. Скільки їх не було б, вони всі будуть використовуватись, але мінімум – 5 штук має бути.
- Шапочки, шкарпетки, рукавички. Купуйте і чепчики із зав’язками, і звичайні шапки. 3–4 штук вистачить. Шкарпеток і царапок теж від 5 пар може бути достатньо.
- Сукні чи костюми є необов’язковими, але для фотосесій цілком можуть бути. Тому їхня кількість для кожної сім’ї індивідуальна.
- Верхній одяг для немовлят – це конверти чи комбінезони. Достатньо вибрати щось одне з цих речей, враховуючи сезон народження.
Пам’ятайте, що з ростом дитини потрібно буде оновлювати гардероб, тому важливо купувати речі поступово, щоб не витрачати кошти на те, що швидко стане малим. Та це не стосується коляски. Її теж варто купити заздалегідь, а як її вибрати – читайте у цій статті.
Оцініть потреби
Сезон, коли народилась дитина, є основним фактором при виборі кількості речей та видів одягу. У спеку вашій дитині знадобиться легкий одяг з коротким рукавом, але у більшій кількості. Рекомендується мати близько 6–8 комплектів, щоб вистачало на тиждень.
У холодну пору року варто подбати про теплі речі: комбінезони, светри, штани, теплі шапочки та пінетки. Для зими рекомендується мати 3–4 теплі чоловічки і 5–7 комплектів нижньої білизни, а також конверт чи ковдра з вовни для прогулянок або теплий комбінезон.
Поради щодо вибору одягу
Коли ви формуєте гардероб для новонародженого, важливо враховувати не лише кількість речей, але й матеріали, з яких вони виготовлені, а також правильні розміри. Оптимальними варіантами є бавовна, льон, мериносова шерсть. Купуйте ті речі, на бирках яких вказано котон, муслін, батист, фланель, фліс, велсофт тощо.
Інший критерій вибору – розмір. Визначається за зростом. Діти швидко ростуть, тому краще купувати речі на розмір більші або такі, що підходять за віком. Звертайте увагу на етикетки виробників, адже розміри можуть варіюватися в різних брендів.
Цими правилами слід керуватися не лише при виборі одягу, але й при купівлі подарунків. Якщо ви шукаєте подарунок для похресниці, прочитайте спочатку тут поради і пам’ятайте про ці правила вибору дитячих товарів, щоб ваш дарунок був не лише красивим, а й корисним для малюка.
Підходьте до вибору речей з любов’ю та увагою до потреб своєї дитини. Кожен подарунок чи новий одяг повинен приносити радість і бути практичним, адже щасливий малюк – це щасливі батьки!