Перейти до контенту
Економіка
Яна Полухіна ·

Скільки коштів спрямував Уряд на розвиток Тернопільської області?

Цього року уряд виділив понад 6 млрд грн на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд грн виділені з Фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд грн регіони отримають через субвенцію з бюджету. 

“Ми зберігаємо і підсилюємо, підвищуємо відповідальність місцевих органів влади. З 3,5 млрд до 6 млрд зріс Фонд регіонального розвиту. Додатково ми виділили з бюджету ще понад 2 млрд грн, які будуть спрямовані на будівництво та ремонт об’єктів, потрібних мешканцям міст, сіл та селищ. Будуть модернізовані тисячі нових об’єктів – доріг, шкіл, стадіонів, поліклінік, котелень. Ми будемо допомагати територіям модернізувати інфраструктуру”, – зазначив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

У Тернопільській області виділені Урядом використають на будівництво, ремонт та утеплення понад трьох десятків садочків, шкіл, спортивних об’єктів та об’єктів культури. Зокрема, виділили кошти на:

  • ремонт Завалівської загальноосвітньої школи I—III ступеня Підгаєцької районної ради – 1,8 млн грн
  • реконструкцію приміщення колишньої школи під дошкільний заклад в с. Стінка Бучацького району — 8,7 млн грн
  • будівництво спортзалу Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи – 7,6 млн грн
  • реконструкцію школи в с. Ренів Зборівського району – 1,7 млн грн
  • реконструкцію школи в с. Нове Село Підволочиського району – 6,6 млн грн
  • реконструкцію школи-інтернату в м. Кременець – 11,8 млн грн
  • реконструкцію школи у с. Дітківці Зборівського району – 1,5 млн грн
  • ремонт Бучацького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету в с. Трибухівці – 6,4 млн грн
  • будівництво гідротехнічних споруд веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою “Водна арена Тернопіль” у м. Тернополі та на території області – 10, 5 млн грн
  • реконструкцію районного будинку культури та районної бібліотеки для дорослих – 3 млн грн
  • ремонт будівлі Центру культури і дозвілля с. Ласківці – 4,5 млн грн

Також буде проведено ремонти у медичних закладах області та закуплено для них дороговартісне обладнання. Зокрема, передбачені кошти на:

  • реконструкцію Тернопільського обласного наркологічного диспансеру – 9,1 млн грн
  • реконструкцію Гусятинської бальнеологічної лікарні в смт. Гусятин – 1 млн грн

Виділені кошти на будівництво та реконструкцію водогонів та об’єктів інфраструктури, зокрема, на:

  • будівництво водопровідних споруд в смт Мельниця-Подільська – 6,3 млн грн
  • реконструкцію каналізаційної мережі м. Монастириська – 3,6 млн грн
  • реконструкцію дамби Тернопільського ставу у м. Тернополі – 9,8 млн грн
  • реконструкцію міських очисних споруд м. Кременець – 4,9 млн грн

Окрім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг в 3 населених пунктах області і між ними. Зокрема, на ремонт автомобільної дороги Борщів-Заліщики до села Винятинці протяжністю 1,5 км Заліщицького району – 1 млн грн, на ремонт районної автомобільної дороги Чортківського району Тернопільської області С201601 Нагірянка-Шупарка (на ділянці Улашківці-Нагірянка біля хутора Жмиків) – 1 млн грн.

З повним переліком об’єктів можна ознайомитись тут:

Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

За матеріалами департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Джерело: ТОДА

← Попередня У Ланівцях міст загрожує життю людей (Фото) Наступна → Операцію з порятунку корови організували на Збаражчині (Фото)