Юнак із села Мізюринці, що на Шумщині, Ігор Собчук, вимушений щоденно боротися за своє життя.

Попри юний вік, майже три роки тому хлопець зіткнувся із великою проблемою – в нього відмовили нирки. В той час, практично місяць він провів у реанімації в Києві. Згодом, коли його стан дещо стабілізувався, із столиці лікарі відправили його на щоденний гемодіаліз в Кременець, а згодом звідти перевели в Тернопіль.

Єдиним шансом на нормальне життя для хлопця є пересадка нирки, яку для нього можуть провести у Білорусі, але, спочатку через велику чергу, а тепер і через  карантин, операція відтерміновується на невизначений час, протягом якого Ігору просто необхідно постійно приймати ліки, щоб дочекатися операції.

Через публікацію цю публікацію на сайті Тернополя 0352.ua хлопець звертається до усіх небайдужих з проханням допомогти коштами, адже їх катастрофічно не вистачає.

«Потрібно кожні три місяці їздити до Мінська на аналізи – це 300$ за аналіз і 200$ на дорогу, приймаю таблетки для зниження калію і фосфору, одні – 2000 грн., інші – 3400 грн., а ще я купую уколи для гемоглобіну – 6 ампул на місяць – це 1700 грн.

Я вже 3 роки на гемодіалізі і півтора року в черзі на пересадку нирки в Мінську, але зараз, у зв’язку з коронавірусом, я не зміг поїхати на повторну здачу аналізів і мене “поставили на стоп”. Сподіваюся, що наприкінці липня, або на початку серпня, зможу поїхати до Мінська і відновитися в черзі, а на даний момент продовжую лікування гемодіалізом в Тернополі, а також – лікування препаратами для підтримки організму», – розповів Ігор.

Через хворобу хлопець не зміг навчатися і радіти життю, як усі його однолітки, проте, він сподівається на краще та вірить, що коли одужає, зможе закінчити навчання та стане першокласним кухарем.