Що робити військовому, якщо він не погоджується з постановою військової лікарської комісії?
Потрiбна консультацiя щодо оскарження рiшення вiйськово-лiкарської комiсiї? Звертайтесь до юристiв Українського ветеранського фонду
На сьогоднi iснує два варiанти оскарження постанов вiйськово-лiкарської комiсiї (ВЛК). Про це повiдомляють у пресслужбi Українського ветеранського фонду.
Перше, що може зробити ветеран чи вiйськовий – подати заяву до Центральної ВЛК у якiй зазначити причини перегляду постанови. Крiм цього, до заяви варто додати документи, виданi ВЛК, рiшення якої оскаржується. За наявностi можна також надати результати попереднiх медичних дослiджень
Другий варiант – оскаржити у судовому порядку в межах адмiнiстративного судочинства. Оскарження в судовому порядку постанови ВЛК є способом, який можна реалiзувати незалежно вiд того чи оскаржувалась така постанова до ВЛК вищого рiвня чи нi. Але слiд пам’ятати, що у випадку оскарження постанови ВЛК у Центральнiй ВЛК, зменшується термiн протягом якого ви маєте право на звернення до суду з шести мiсяцiв до трьох.
Потрiбна консультацiя щодо оскарження рiшення вiйськово-лiкарської комiсiї? Звертайтесь до юристiв Українського ветеранського фонду. Залишайте заявку за посиланням, це безоплатно: https://cutt.ly/s9Asnpo.
Подавати запити на допомогу можна щодня та цiлодобово. Консультацiї надаються щодня у робочi днi з 9:00 до 18:00, – йдеться у повiдомленнi. – Менш нiж за два мiсяцi роботи, ми проконсультували понад 200 ветеранiв, вiйськових i їхнiх родин.
Проєкт реалiзується спiльно з Незалежна антикорупцiйна комiсiя – НАКО – NAKO за пiдтримки офiсу Спецiального радника Великої Британiї з питань оборони.