Побутову хімію відомих брендів підпільно виготовляли жителі Чортківщини на території колишнього заводу

ГОЛОС. Тернопільська агенція новин

МЕНЮ
  • Новини
  • Тернопіль
  • Тернопілля
  • Україна/Світ
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Події
  • Персоналії
  • Історія
  • Мандри
  • Життя
  • Цікаво!
1-CHEEV

9 Жовтня 2025

CHEEV 12 жовтня з концертом у Тернополі: «Наспіваємося і натанцюємося разом!»

Книгофест Подоляни тернопіль

9 Жовтня 2025

Вже зовсім скоро Книгофест «Подоляни» у Тернополі

військовослужбовиця Люба 44 бригада

9 Жовтня 2025

“Я дуже чекаю закінчення війни і нашої Перемоги”: історія військовослужбовиці Любові в ЗСУ

провокації спецслужби рф

9 Жовтня 2025

Не піддалась на провокацію: спецслужби рф прагнули залучити до злочинної діяльності школярку з Тернополя

  • Головне 4 / Кримінал / Події / Тернопілля

Побутову хімію відомих брендів підпільно виготовляли жителі Чортківщини на території колишнього заводу

Опубліковано: Віталій Іванченко · 26 Липня 2022

Джерело: ЗаЗбручем

Побутову хiмiю iз використанням торговельних марок вiдомих брендiв, таких як «ARIEL», «TIDE» та «LENOR» виготовляли жителi Чорткiвщини на територiї колишнього заводу. Незаконний бiзнес органiзував мiсцевий мешканець.

Пiдприємцi облаштували виробництво в цехах недiючого заводу, а реалiзовували контрафактну продукцiю через iнтернет-магазин та у двох магазинах краю.

Одна iз жiнок адмiнiструвала продаж через iнтернет. Вона у рiзних групах в соцмережах розповсюджувала оголошення про продаж побутової хiмiї з Європи, приймала замовлення, вiдповiдала за доставку та оплату продукцiї. Продавали свiй саморобний товар за цiною оригiналу.

У ходi слiдства стало вiдомо, що пляшки та хiмiчнi iнгредiєнти органiзатори замовляли через iнтернет, а етикетки друкували на однiй iз фабрик.

Спiвробiтники вiддiлу протидiї кiберзлочинам в Тернопiльськiй областi спiльно з працiвниками Управлiння карного розшуку головного управлiння Нацiональної полiцiї України в Тернопiльськiй областi та слiдчими головного слiдчого управлiння НП України, за силової пiдтримки роти полiцiї особливого призначення ГУНП в Тернопiльськiй областi, пiд процесуальним керiвництвом Офiсу Генерального прокуратура України припинили дiяльнiсть органiзованої групи.

У ходi досудового розслiдування оперативники провели 10 обшукiв у помешканнях, цехах та магазинах, в яких виготовлялася та реалiзовувалася пiдробка. У пiдозрюваних вилучили лiнiю для виготовлення контрафактної продукцiї, комп’ютерну технiку, мобiльнi телефони, чорновi записи, понад 30 тон готового продукту, а також пiдробленi етикетки рiзних торгових марок побутової хiмiї.

За незаконне виготовлення, зберiгання та збут фальсифiкованої продукцiї з незаконним використанням торгових знакiв для товарiв, робiт та послуг, фiрмового найменування, походження товару та iншого умисного порушення прав на цi об’єкти, шляхом їх виготовлення та подальшого збуту через роздрiбну мережу та мережу Iнтернет вирiшується питання щодо оголошення пiдозри учасникам органiзованої злочинної групи згiдно з ч. 3 ст. 190, ч.3 ст. 229 Кримiнального кодексу України. За попереднiми даними, сума збиткiв, завдана правовласникам, становить близько одного мiльйона гривень. Триває слiдство.

Поширити

Теми: виготовлялипідпільнопідробкипобутова хіміяслідствоторгові марки

Віталій Іванченко

Редактор стрічки новин


Коментарі






Читайте також...

  • 0

    Землю за 800 тисяч гривень забрали в агропідприємства на Теребовлянщині

    18 Лют, 2019

  • 0

    На Тернопільщині попрощалися із 28-річним бійцем: молодий воїн Андрій Хмурич був розвідником-кулеметником

    22 Тра, 2023

  • ракетний обстріл 0

    Наслідки масованої ранкової ракетної атаки росіян 17 листопада

    17 Лис, 2024




Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe

Свіжі новини

  • У найближчі дні на Тернопільщині очікують пориви вітру 09.10.2025
  • «Керівник відділення банку привласнив кошти клієнта»: на Тернопільщині відкрили кримінальну справу 09.10.2025
  • У Білобожницькій громаді попрощалися з бійцем Антоном Яценяком 09.10.2025
  • Не піддалась на провокацію: спецслужби рф прагнули залучити до злочинної діяльності школярку з Тернополя 09.10.2025
  • Відзнаку “Золотий Хрест” отримав боєць 105 бригади тероборони ЗСУ з Дніпра 09.10.2025
  • У Тернополі рятувальники визволили із замкненої квартири пенсіонерку, яка потребувала медичної допомоги 09.10.2025
  • “Я дуже чекаю закінчення війни і нашої Перемоги”: історія військовослужбовиці Любові в ЗСУ 09.10.2025
  • Масштабну злочинну організацію, яка збувала наркотичні речовини, викрито на Тернопільщині 09.10.2025
  • На Тернопільщині в останню дорогу провели військового Івана Гавдиду 09.10.2025
  • CHEEV 12 жовтня з концертом у Тернополі: «Наспіваємося і натанцюємося разом!» 09.10.2025
  • Свіжі дописи
  • Популярні дописи
  • Свіжі коментарі
  • Теги
  • У найближчі дні на Тернопільщині очікують пориви вітру

  • «Керівник відділення банку привласнив кошти клієнта»: на Тернопільщині відкрили кримінальну справу

  • У Білобожницькій громаді попрощалися з бійцем Антоном Яценяком

  • Артем Комісарчук Ух радіо

    Історія Артема Комісарчука — приклад незламності, стійкості та віри в майбутнє

  • батьківське серце Братерство діти загиблих

    14 дітей загиблих Героїв із Заводської громади на Тернопільщині отримали обереги «Батьківське серце»

  • Світлини 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола

    Старший солдат розповів, чим особлива робота артилерії та що у війську є головними

  • Людмила says:
    Вимагання хабара є не тільки в Тернополі,але і в автошколах районних.
  • Олексій says:
    Віднині будем звати його "Вітряк"
  • Людмила says:
    Це добре,що звільнив.Тепер треба нормальних призначити.
  • ДСНС ДТП СБУ аварія авто алкоголь вибори війна військові голос голос новини гроші дитина допомога діти загинув зсу київ коронавірус крадіжка кримінал новини новини голос новини тернополя новини тернопільщини патрульні погода пожежа політика поліція прокуратура ремонт розшук росія рятувальники сергій надал смерть спорт суд тернопілля тернопіль тернопільські новини тернопільщина україна чортків

...

Архіви

Ми в соціальних мережах

ГОЛОС - Тернопільська агенція новин

Актуально!

  • провокації спецслужби рф

    Не піддалась на провокацію: спецслужби рф прагнули залучити до злочинної діяльності школярку з Тернополя

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини Тернополя

Новини Тернопільщини

Курси долара, євро і рубля по банках

Економіка

  • Тернопільська митниця скерувала до державної скарбниці

    Понад 6 мільярдів гривень тернопільська митниця скерувала до державної скарбниці

Суспільство

  • військовослужбовиця Люба 44 бригада

    “Я дуже чекаю закінчення війни і нашої Перемоги”: історія військовослужбовиці Любові в ЗСУ

Кримінал

  • «Керівник відділення банку привласнив кошти клієнта»: на Тернопільщині відкрили кримінальну справу

Жовтень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
« Вер    

Реклама

Нещодавно опубліковане

  • У найближчі дні на Тернопільщині очікують пориви вітру
  • «Керівник відділення банку привласнив кошти клієнта»: на Тернопільщині відкрили кримінальну справу
  • У Білобожницькій громаді попрощалися з бійцем Антоном Яценяком
  • Не піддалась на провокацію: спецслужби рф прагнули залучити до злочинної діяльності школярку з Тернополя
  • Відзнаку “Золотий Хрест” отримав боєць 105 бригади тероборони ЗСУ з Дніпра

Пошук



ГО Медіа-центр Тернопіль
  • Про нас
  • Зворотній зв’язок
  • Співпраця
  • Реклама
  • Повідомити новину
  • Редакційна політика

© 2025 Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті ГОЛОС / golos.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на ГОЛОС / golos.te.ua має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Інформаційні матеріали сайту golos.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу