Пісенним рекордсменом став відомий композитор з Тернопілля
Знаний тернопільський композитор, виконавець, поет-пісняр Василь Дунець на власний ювілей у найбільшому концертному залі міста скликав «Родинне коло». На його запрошення зібралися не лише сім’я, родичі, а й творчі побратими, друзі, представники місцевої влади, шанувальники його творчості, пише TeNews.
Майже 300 пісень створив або особисто, або у співавторстві з іншими талановитими митцями Василь Дунець. Цікаво, що кожному онукові, а їх у нього шестеро, митець присвятив пісню. Старший син Тарас приїхав на батьків ювілейний концерт із канадського Торонто. Якось тато наспівав синові мелодію, вона надзвичайно сподобалася — записав на телефон, а згодом виклав на папір і слова. Так народилася «Молитва за батьків». Презентувати вперше цю пісню на сцену разом із Тарасом вийшов тернопільський музикант Сергій Родько. Син розчулив ювіляра. У виконанні канадських українців прозвучала пісня Василя Дунця на вірші Сергія Сірого «Так, ми — українці», яку автори присвятили 125-річчю першої еміграції українців до Канади. Опісля полинули щирі вітання від його заокеанських шанувальників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більш як двісті жінок на Тернопіллі вчинили домашнє насильство
Тисячі кілометрів з Філадельфії (США) здолав композитор і співак Ігор Сипень, аби й собі заспівати у «Родинному колі» Василя Дунця. З Іспанії приїхала Світлана Бояркевич. Київська поетка Ніна Омріяна-Бай останнім часом їздить закордонними шляхами Лесі Українки, тож на концерт свого тернопільського творчого побратима повернулася з європейських доріг. Засвідчити свою повагу й шану ювілярові вийшли на сцену гості зі столиці — поет-пісняр заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда та заслужений артист України Роман Рудий. Вразила драматизмом виконання пісні заслужена артистка України Ірина Стиць із Чернівців.