Актуально!
Актуально!
Актуально!
У Тернополі 28 серпня відбудеться поминальна молитва за загиблими захисниками України
Економіка
На Тернопільщині сільрада має сплатити 206 тисяч гривень за незаконну порубку дерев
Кримінал
Засудженого за смерть дружини, який втік із військової частини, розшукали на Тернопільщині
Одна людина загинула, двоє отримали травми у ДТП в Тернопільському районі
На Кременеччині 12 травня не розминулося два автомобілі. Дорожньо-транспортна пригода трапилася в селі Куликів. Водій автомобіля Fiat Scudo не впорався з керуванням і врізався в Mercedes-Benz.
В результаті аварії до лікарні з тілесними ушкодженнями потрапив кермувальник Fiat(у). У чоловіка закрита черепно-мозкова травма, забій грудної клітки та ніг.
Звернувся за меддопомогою і водій та два пасажира з іншої іномарки. У потерпілих забійні рани голови, грудної клітки, ніг. В однієї з пасажирок лікарі констатували закритий перелом великогомілкової кістки.
Усіх учасників автопригоди госпіталізували до травматологічного відділення.
Аварію зі смертельним випадком зареєстрували правоохоронці у Тернопільському районі. В автопригоді, яка трапилася в селі Мишковичі, одна людина загинула, а двоє отримали травми.
За попередніми даними, водій автомобіля Chevrolet Tacuma не впорався з керуванням і допустив перекидання транспорту. Кермувальник відбувся забоєм поперекової ділянки хребта, а от двом пасажирам пощастило менше.
Чоловік, 1972 року народження потрапив до лікарні з переломом шийного відділу хребта і закритим переломом правого передпліччя. Травми іншого пасажира виявилися несумісними з життям. Він помер на місці ДТП.
Усі аварії внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 ККУ. У водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.



Джерело: ГУ НП в області