Актуально!
Актуально!
Економіка
На Тернопільщині побільшало підприємств, які працюють із митницею
Кримінал
На Тернопільщині 16 осіб звернулися до лікарів через кишкову інфекцію: поліція відкрила провадження
Актуально!
Влада та політики повинні шукати способи вистояти у війні та досягти миру, а не займатися виборами, – Артур Палатний
Обставини падіння чоловіка у двометровий котлован розслідують правоохоронці
Нещасний випадок трапився у Тернополі 8 січня близько 23 години. У двометровий котлован впав і сильно травмувався 42-річний житель Великих Гаїв.
Так, у дворі будинку на вулиці Лесі Українки, 18 у котлован, виритий біля другого під’їзду, впав чоловік. Потерпілого у важкому стані доправили до лікарні.
За попередньою інформацією, котлован не був належним чином огороджений, там нещодавно ремонтні роботи проводили комунальники. Потерпілий впав на бетону плиту, якою була накрита труба.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Шумщині водій BMW врізався у маршрутку (Фото)
Правоохоронці встановлюють обставини події. Відомості за даним фактом правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Джерело: Поліція Тернопільської області