На Тернопільщині зафіксували температурний рекорд
У Тернополі 25 червня синоптики зафіксували температурний рекорд, – написали на сторінці обласного центру з гідрометеорології в соцмережі Facebook.
Максимальна температура повітря у цей день досягла 35 градусів тепла.
«Попереднє рекордне значення у цей день спостерігали у 1951 році. Тоді температура повітря становила 29 градусів вище нуля», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що у вихідні на Тернопільщині очікують сильну спеку.






