Перейти до контенту
Новини
Катерина Богуславська ·

На Тернопільщині за добу гасили 10 пожеж на відкритих територіях

На Тернопільщині за добу сталося 10 пожеж на відкритих територіях

На Тернопільщині за добу сталося 10 пожеж на відкритих територіях. Горіли суха трава, післяжнивні залишки, очерет і сміття. Загальна площа цих пожеж перевищила 4,3 гектара. Про це повідомили на фейсбук-сторінці обласного управління ДСНС.

Рятувальники розповіли, що найбільше загоряння було о 15:21 у селі Гадинківці Копичинецької громади. Там на площі 1,5 га горіли післяжнивні залишки. Ще по гектару охопили пожежі в селах Лосятин Почаївської громади та Городниця Гусятинської громади. У селі Куликів Кременецької громади горіло 0,8 га очерету.

«У селі Гаї-Розтоцькі Залозецької громади під час гасіння сухої трави врятували дві господарські будівлі. Менші пожежі сухої трави сталися у Тернополі, селах Біла Чортківської громади та Лосятин Почаївської громади. Сміття горіло у Почаєві та Підволочиську», – йдеться у повідомленні.

Причини пожеж і суми збитків встановлюють експерти. Рятувальники закликають жителів області не спалювати суху траву і залишки рослинності.

Раніше ми писали, що у Тернополі сталася пожежа в недіючому будинку культури.

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня У Борщові неповнолітній на електросамокаті травмувався у ДТП