На Тернопільщині ввели обмеження руху великовагового транспорту
На Тернопільщині ввели обмеження руху великовагового транспорту. Ці обмеження почали діяти з 13 години 22 червня, – повідомили на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області в соцмережі Facebook.
Патрульні зазначили, що тепловий режим ввели, щоб зберегти дорожнє покриття автодоріг від руйнувань.
«Вантажним автомобілям заборонено рухатися, коли температурні показники повітря більше +28 градусів за Цельсієм. Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 тонн. Перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу», – йдеться у повідомленні.
Екіпажі патрульної поліції слідкують за дотриманням водіями правил дорожнього руху.
“Просимо усіх водіїв вантажівок врахувати цю інформацію, під час планування маршруту руху”, – наголошують патрульні.






