Конкурс «Золотий фліпчарт»: відзначать найкращих у сфері громадського сектору
Наша команда ГО «Освiтньо-аналiтичний центр розвитку громад» у 2020 роцi започаткувала проведення конкурсу «Золотий флiпчарт», в якому вiдзначають найкращих у сферi громадського сектору.
Конкурс проходив вже тричi – у 2020, 2021 та 2023 роках.
У 2023 роцi конкурс став всеукраїнським та проводився вже на територiї усiх областей, якi пiдконтрольнi уряду України. Минулорiчний конкурс акцентував увагу на вiдзначеннi найкращих iнiцiатив громадського сектору в умовах вiйни, якi пришвидшують перемогу України.
У 2024 роцi концепцiя конкурсу «Золотий флiпчарт» залишається незмiнною. Вiн покликаний зiбрати та розповiсти iсторiї боротьби громадського сектору в умовах вiйни, вiдзначити та мотивувати українцiв й надалi працювати на перемогу України.
Серед номiнацiй конкурсу – «Волонтерська iнiцiатива року», «Проєкт року», «Молодiжна рада року», «Молодiжний проєкт року», «Громадська органiзацiя року» та «Благодiйна органiзацiя року».
Подати заявку на конкурс та ознайомитися з його умовами можна тут –https://flip.activitycenter.org.ua.
Дедлайн прийому заявок – 20 березня 2024 року, 23:59.
Про конкурс
Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у 2020 році започаткувала проведення конкурсу «Золотий фліпчарт», в якому відзначають найкращих у сфері громадського сектору. Конкурс проходив вже тричі – у 2020, 2021 та 2023 роках. Наш конкурс покликаний зібрати та розповісти історії боротьби громадського сектору в умовах війни, відзначити та мотивувати українців й надалі працювати на перемогу України.
Завдяки таким конкурсам суспільство бачить, наскільки всі ми багато робимо для перемоги України. «Золотий фліпчарт» підкреслює, що кожен може долучитися до тої чи іншої ініціативи, яка пришвидшує нашу перемогу.
Фліпчарт – місце збору ідей, планування роботи, засіб, без якого не відбувається жоден освітній чи волонтерський захід. Фліпчарт – перший крок до змін, оскільки саме на ньому фіксуються проблеми, напрацьовуються ідеї та розробляються проєкти.
Хто може подаватись?
- Члени громадських організацій
- Представники молодіжних рад
- Громадські активісти та активістки
- Волонтерські організації та благодійні фонди
- Ініціативні групи
Як податись на конкурс?
- Уважно перечитати усі номінації та обрати ту, яка найбільше вам підходить.
- Перейти на відповідну номінацію та зареєструватися. Після цього ви матимете можливість заповнити заявку для участі в конкурсі. Частина відповідей на запитання буде доступна для загального ознайомлення, частина – лише для експертного оцінювання. У спеціальній формі будуть зазначенні питання, на які знизу необхідно дати відповіді.
- Уважно заповнити та перечитати усі пункти, які потребують заповнення. Після надсилання ви не зможете вносити корективи.
- Пройти технічний відбір.
- Після оприлюднення усіх номінантів та початку голосування агітувати за свою номінацію.
Як визначатимуть фіналістів та переможців?
Переможці усіх 6-ти номінацій будуть визначатись двома шляхами:
- Онлайн-голосування.
- Оцінка експертів.
Загалом буде обрано 6 переможців шляхом онлайн-голосування та 6 переможців шляхом експертного голосування.
Запрошуємо вас подавати свої заявки на конкурс! З повагою,
команда ЦРГ