Перейти до контенту
Важливо
Віталій Іванченко ·

Клята війна продовжує забирати найкращих: загинув боєць стрілецького батальйону поліції

Під час виконання бойового завдання на передовій загинув боєць стрілецького батальйону поліції Тернопільщини Олександр Товарніцький.

загинув боєць Товарніцький поліція

Маємо ще одну важку втрату в нашій поліцейській родині – під час виконання бойового завдання на передовій загинув боєць стрілецького батальйону поліції Тернопільщини Олександр Товарніцький.

Повідомив очільник поліції області Сергій Зюбаненко.

Свою службу в поліції Олександр розпочав 2019 року, прийшовши на посаду поліцейського сектору реагування патрульної поліції Чортківського районного управління. Коли почалося формування стрілецького батальйону, він був одним із перших добровольців, хто пішов служити у лави бойового поліцейського підрозділу та захищати Україну.

7 липня 2025 року життя Олександра обірвалося під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Молодий, амбітний, відважний — таким назавжди залишиться в нашій пам’яті Олександр. Він віддано служив рідній землі, став прикладом мужності і сили духу для побратимів та всіх, хто його знав. У Героя залишились маленька донечка, дружина та батьки.

Висловлюю щирі співчуття родині Олександра. Низько схиляю голову у скорботі. Вічна пам’ять захиснику!

 

Джерело: Соцмережі

← Попередня Поранений у бою, та незламний духом: Скорпіон, 3… Наступна → У вихідні на Тернопіщині буде тепло і сонячно