Інвестиції у криптовалюту обернулися мешканцю Тернопільщини втратою понад 165 тисяч гривень
У Тернопільському районі правоохоронці розслідують випадок інтернет-шахрайства, пов’язаний із «інвестиціями» у криптовалюту.
Як повідомили у Чортківському районному управлінні поліції, жителька одного з сіл 2003 року народження перерахувала зловмисникам 165 283 гривні через різні мобільні додатки, повіривши у можливість швидкого заробітку.
Після отримання коштів шахраї припинили будь-який зв’язок із потерпілою.
За цим фактом слідчі вже розпочали перевірку обставин події. Поліція нагадує, що шахраї дедалі частіше використовують тему криптовалюти та онлайн-інвестицій, обіцяючи гарантований прибуток. Насправді такі пропозиції здебільшого є добре спланованими схемами виманювання грошей.
Правоохоронці закликають громадян бути обережними та перевіряти будь-які пропозиції швидкого заробітку онлайн.







