Ґрунтовну підготовку спеціалістів у сфері освіти та науки забезпечує інженерно-педагогічний факультет ТНПУ
Вступна кампанiя для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра розпочнеться вже 1 липня реєстрацiєю е-кабiнетiв. Щоб абiтурiєнти могли правильно вибрати собi майбутню професiю наш сайт публiкуватиме одну iсторiю факультету Тернопiльського нацiонального педагогiчного унiверситету iм. Володимира Гнатюка.
Кожна стаття мiститиме всю iнформацiю про конкретний факультет, з цiкавими вiдео i фото зi студентського життя.
Iнженерно-педагогiчний факультет
Iнженерно-педагогiчний факультет засновано у 1974 роцi. Вiн забезпечує ґрунтовну пiдготовку спецiалiстiв у сферi освiти та науки вiдповiдно до потреб суспiльства.
Сьогоднi факультет готує фахiвцiв за трьома освiтнiми рiвнями: бакалаврським, магiстерським, освiтньо-науковим.
На першому (бакалаврському) рiвнi вищої освiти здiйснюють пiдготовку студентiв за такими освiтнiми програмами:
- Середня освiта (трудове навчання та технологiї, фiзична культура);
- Професiйна освiта (комп’ютернi технологiї);
- Цифровий дизайн та SMART-технологiї;
- Логiстика та англiйська мова;
- Будiвництво та зварювання.
На другому (магiстерському) рiвнi вищої освiти функцiонують такi освiтнi програмами:
- Освiтнi вимiрювання (освiтнi, педагогiчнi науки);
- Середня освiта (трудове навчання та технологiї);
- Середня освiта (трудове навчання та технологiї), освiтньо-наукова програма;
- Професiйна освiта (транспорт);
- Професiйна освiта (комп’ютернi технологiї);
- Професiйна освiта (комп’ютернi технологiї), освiтньо-наукова програма.
Навчання на факультетi можна продовжити в аспiрантурi за спецiальнiстю «Професiйна освiта».
Освiтньо-науковий процес на факультетi здiйснюють згiдно з наказами, положеннями та рекомендацiями МОН України, навчальних планiв i програм. У навчально-виховному процесi задiянi доктори та кандидати наук, професори та доценти.
Створено спецiальну матерiально-технiчну базу: обладнано 6 комп’ютерних аудиторiй iз найсучаснiшою комп’ютерною технiкою, навчальнi кабiнети i лабораторiї, навчально-виробничi майстернi. Тому пiд час навчання викладачi використовують новiтнє обладнання i технологiї, що сприяє цiкавому i насиченому освiтньому процесу.
Щорiчно студенти факультету займають призовi мiсця на Всеукраїнських наукових конкурсах i олiмпiадах iз власними розробками та працями. Це доводить високий рiвень їхньої професiйної пiдготовки ще на етапi навчання.
Також здобувачi освiти беруть активну участь у проєктнiй дiяльностi факультету, програмах академiчної мобiльностi, долучаються до наукової роботи.
У процесi пiдготовки фахiвцiв вагоме мiсце займає не лише формування у них професiйних якостей та наукового свiтогляду, а й культурне виховання студентiв. Створено студентську раду та студентське самоврядування, якi є iнiцiаторами проведення культурно-масових заходiв. Традицiйно проводять тижнi кафедр, посвята першокурсникiв у лави студентiв, День факультету, благодiйнi ярмарки та iнших виховних заходiв.
Вiд початку iснування факультету пiдготовлено понад 4 тисячi квалiфiкованих iнженерiв-педагогiв, вчителiв трудового навчання i креслення, викладачiв галузi комп’ютерних технологiй, фахiвцiв у сферi транспорту, сфери обслуговування, тощо.
Серед випускникiв є чимало директорiв шкiл, чиновникiв, багато з яких здобули науковi ступенi та вченi звання, а сьогоднi є викладачами та керiвництвом факультету.
Ранiше ми повiдомляли:
Інтерактивно-розвивальна кімната “Смайлик-ТНПУ” – гордість факультету педагогіки та психології