Екс-депутат Тернопільської міськради на місці легендарного заводу у центрі міста будує багатоповерхівку
У центрi Тернополя, на вулицi Федьковича, 7 на територiї мiж полiтехнiчним унiверситетом та примiщенням “Пласту” триває масштабне будiвництво. Екс-депутат Тернопiльської мiськради зруйнував легендарний завод та будує багатоповерхiвку. Про це пишуть Тернополяни.
У самому центрi Тернополя «пiд нiж» потрапив Тернопiльський завод безалкогольних напоїв. Iсторичну будiвлю одного з перших повоєнних промислових обʼєктiв знищили пiд нуль. Зараз там вже фундамент багатоповерхiвки. Завод безалкогольних напоїв вiдомий багатьом тернополянам легендарним квасом та оцтом.
За цiєю будовою стоїть екс-депутат Тернопiльської мiської ради, кандидат на всi можливi посади, а також «борець» з хаотичною забудовою, «прихильник» вiдновлення промисловостi Тернополя, власник мережi магазинiв «свої» Петро Ландяк.
«Опозицiонер» Ландяк пiсля багаторiчних красивих гасел, не придумав нiчого кращого як забудувати територiю у центрi Тернополя. Детальнiше у вiдео “Тернополян”:
До слова, Тернопiльський завод безалкогольних напоїв — товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю, пiдприємство харчової промисловостi у м. Тернополi. Одне з перших пiдприємств мiста, органiзоване пiсля нiмецько-радянської вiйни як «харчова артiль», що об’єднувала всi харчовi пiдприємства мiста (1944). На його базi започаткувався ремонтно-механiчний завод iз випуску нестандартного обладнання, кондитерська фабрика, харчокомбiнат. Вiд 1969 функцiонує завод безалкогольних напоїв, вiд березня 1998 — нинiшня назва.
Освоєно виробництво фруктових вод понад 50 найменувань, у тому числi на натуральних соках, лiкувальних травах, концентратах. Основнi види продукцiї: оцет натуральний, спирт харчовий 9 %, квас хлiбний бочковий (для якого використовують лише екологiчно чисту високоякiсну сировину, виготовляють бiологiчним шляхом, традицiйно розливають у скляну тару), газовi безалкогольнi напої «Абрикос», «Апельсин», «Малинка», «Лимон», «Грушка», «Буратiно», «Крем-Сода» та iншi; мiнеральнi води: «Лiсова пiсня», «Вода питна столова».
Продукцiю заводу реалiзовувалося у майже всiх областях України. Укладалися контракти з фiрмами Болгарiї, Iзраїлю, Нiмеччини, Польщi.