Перейти до контенту
Актуально!
Їжак Вірослава ·

Чортківський водоканал не боїться блекаутів

резервне живлення

У час, коли Україна стикається з тривалими відключеннями електроенергії, Чортківська громада демонструє приклад стійкості та турботи про своїх мешканців. Незважаючи на часті блекаути, вода у кранах чортківчан є і буде, завдяки злагодженій роботі місцевого водоканалу. Про це повідомляють на сторінці Чортківської міської ради у Фейсбук.

Резервне живлення – ключ до стабільності

Секрет стабільного водопостачання Чорткова криється у передбачливості керівництва КП “Чортків водоканал”. Начальник підприємства Віктор Гордієнко розповідає, що всі насосні станції – “Хлораторна”, “Вавріново” та “Стара насосна” – забезпечені резервним живленням. Саме це дозволяє подавати воду у різні частини міста навіть під час тривалих відключень електроенергії.

Ціна комфорту для громади

Віктор Гордієнко відзначає, що забезпечення резервного живлення насосних станцій – справа не з дешевих. Однак у водоканалі переконані: комфорт мешканців вартий цих інвестицій. Особливо зараз, коли стабільність у повсякденних речах, таких як доступ до води, стає символом витривалості українців перед обличчям ворожих атак.

Зусилля Чортківського водоканалу – це яскравий приклад того, як місцева влада та комунальні підприємства можуть ефективно протистояти викликам воєнного часу, забезпечуючи життєво необхідні послуги для своєї громади.

Раніше ми писали про правила безпечної експлуатації генераторів у домі.

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня Історія Тернопільського фарфорового заводу на сторінках книги Михайла… Наступна → Теребовлянщина попрощалася із захисником Олександром Дорошем