Чортків презентував свої туристичні напрацювання колегам з інших областей
Чортків презентував свої туристичні напрацювання колегам з інших областей України. Це відбулося під час робочої зустрічі туристично-інформаційних центрів, яку організовав Тернопільським ТІЦ. Про це написали на сторінці Чортківської міської ради у соцмережі Facebook.
Участь у зустрічі взяли туристично-інформаційних центрів Дубна, Ясіні, Львова, Чернівців, Дрогобича, Умані, Збаража, Теребовлі, Заліщиків, Чорткова та Тернополя.

Робоча зустріч представників туристично-інформаційних центрів у Чорткові. Фото Чортківської міської ради

Робоча зустріч представників туристично-інформаційних центрів у Чорткові. Фото Чортківської міської ради

Робоча зустріч представників туристично-інформаційних центрів у Чорткові. Фото Чортківської міської ради
«Це було спілкування людей, які щодня працюють над розвитком туризму у своїх громадах. Під час зустрічі обговорювали успішні практики, ділилися досвідом, ідеями та напрацюваннями, які допомагають робити туристичні локації ще більш привабливими для гостей. Такі заходи вкотре підтверджують: співпраця та обмін досвідом є важливими складовими розвитку туристичної галузі. Не менш важливим стала можливість для Чортківського ТІЦу запросити колег до Візит-центру, презентувати свою роботу, розповісти про реалізовані проєкти та показати красу нашого міста», – йдеться у повідомленні.

Робоча зустріч представників туристично-інформаційних центрів у Чорткові. Фото Чортківської міської ради

Робоча зустріч представників туристично-інформаційних центрів у Чорткові. Фото Чортківської міської ради
Раніше ми писали, що Чортків – перше місто в Україні, що заявило про намір відмовитися від газу.






