Екс-начальника управління містобудування Тернополя затримали за незаконну передачу землі
Колишнього начальника управління містобудування Тернополя затримали за незаконну передачу землі громади приватним особам. Про це повідомили у телеграм-каналі Нацполіції Тернопільщини. “За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури на зловживанні службовим становищем викрито колишнього начальника управління...






