Перейти до контенту
Новини
Яна Полухіна ·

Бучацьку ратушу уже реставрували на 80% (Фото)

Реставрація пам’ятки архітектури ХVIII ст. Бучацької ратуші триває активними темпами. Уже виконали майже 80% робіт. Кошторисна вартість об’єкта – понад 19 млн 700 тис. гривень, повідомили в ОДА.

Роботи, які проводяться на об’єкті, – залишаються під контролем голови облдержадміністрації Степана Барни. Час від часу він заїжджає оглянути, як триває реставрація та які проблеми виникають у процесі.

Степан Барна, нагадаємо, активно відстоює позицію реставрації архітектурних та культурних пам’яток. Власне, реставрацію Бучацької ратуші розпочали за його ініціативи. Це унікальна пам’ятка архітектури, зведена у 1751 р. в стилі рококо, скульптором якої був відомий в усьому світі Й. Г. Пінзель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вовк напав на жителя Козівського району

Проект фінансують за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Роботи проводить Львівське спеціалізоване науково-реставраційне проектно-виробниче управління «Львів-Реставрація».

На даний момент у ратуші проводяться внутрішні роботи 1 і 2 поверху. Здійснюється оздоблення 2 ярусу.

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня Субсидії зможуть отримати більше тернополян Наступна → Якою буде погода на Тернопіллі в останні жовтневі…