Близько 40 тернополян відвідали відкрите військове тренування “Правої молоді”
У Тернополі відбувся вишкіл, присвячений пам’яті "Норда" і "Химери".
Відкрите тренування з самооборони та з поводження зі зброєю провели для молоді у місті Тернопіль. Цей вишкіл був присвячений бійцям, котрі нещодавно загинули на фронті.
Про це Суспільному розповів один з інструкторів учасник “Правої молоді” на псевдо “Львів”.
За його словами, тренування присвячене пам’яті Сергія Коновала і Тараса Петришина.
Для хлопців і дівчат навчали поводження зі зброєю та самооборони.
– Ми практикували ножові бої. Зокрема, відбирання ножа у суперника. До цього ми проводили розминку. Бігали, виконували фізичні вправи. Це все, я вважаю, максимально корисно для молоді. Тренуємося з муляжами ножів. Вони є гумові. Травм не завдають. Але, зокрема, допомагають зрозуміти, що відбувається в справжньому ножовому бою, — каже інструктор “Львів”.
Катерина Роман на тренування прийшла вперше.
– Хотіла отримати такий досвід, бо в мене воюють брати. Для себе дізнатися щось нове.
Катерина розповідає, хоче стати військовим психологом.
– Думаю, що в майбутньому я буду саме в зоні бойових дій. Не як військова психологиня десь, де нема війни, а саме на сході. Думаю, що мені в майбутньому знадобиться все, що сьогодні я побачу.
Олександр Білан відпрацьовує стійку з автоматом.
– Правильно щоб тримати баланс. Якщо буде постріл, віддача, щоб втриматись. Носки мають прямо бути. Трохи підігнуті руки. Спина прямо.
Як розповів член правої молоді на псевдо “Львів”, це тренування присвячене пам’яті Сергія Коновала і Тараса Петришина.
– Сьогоднішній вишкіл присвячений пам’яті друга “Норда” і друга “Химери”. Вони загинули 6 квітня на Донбасі, – “Львів” каже, з Сергієм Коновалом був знайомий особисто. – Він був неймовірно цілеспрямованою людиною. Завжди добрий. Як командир він старався не покарати людей, а знайти спільні шляхи розв’язання проблем. За це всі його поважали.
– Знаєте, кажуть, що про полеглих або добре, або ніяк. Про них можна говорити вічно і тільки хороше. Бо в них поганого нічого не було. Вони були дуже світлими людьми. Відчайдушними. Любили свою справу. Робили її відмінно, — говорить інструктор з позивним “Солома”.
Сергій Коновал пішов на війну у 2014 році, будучи студентом. Він був бійцем Добровольчого Українського Корпусу “Правий Сектор”. За 10 років пройшов шлях від парамедика до командира стрілецької роти 67-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, якій згодом дали назву “Сталева Сотня”.
Тарас Петришин воював у 2-й стрілецькій роті, 2-го стрілецького батальйону, 67-ї окремої механізованої бригади, був заступником командира “Сталевої сотні”.
Чоловіки загинули 6 квітня, під час виконання бойового завдання, поблизу міста Часів Яр, що на Донеччині.
Фото: Суспільне Тернопіль