Актуально!
Актуально!
Новини
У громаді на Тернопільщині висохли 13 ставків і обміліли дві річки
Кримінал
На Тернопільщині посадовець ТЦК вносив до «Оберігу» фіктивних мобілізованих: серед них — померлий та військовополонений
Новини
Понад 40 років віддала одній справі: пішла з життя очільниця відділу «Тернопільводоканалу» Любов Зубчук
Хлопчика, який пропав у Смиківцях під Тернополем, знайшли в річці без ознак життя
4-річного хлопчика, Матвія, якого кинулася розшукувати усім миром, знайшли в річці без ознак життя. Про це повідомила в соціальні мережі Катерина Бойко, – пише Реально.
Нагадаємо, що в садовому коперативі Пролісок у Смиківцях сьогодні пропав 4-річний хлопчик. За більше ніж дві години пошуків його тіло знайшли в місцевій річці.
Дитина гралася на подвір’ї, але в якийсь момент зникла. Матір розповіла патрульним, що її син хоч і маленький, проте добре знав місцевість. Тому не вірила у те, що хлопчик заблукав.
За декілька годин пошуків дитину знайшли у річці без свідомості. Працівники швидкої допомоги намагалися повернути хлопчика до життя. Вони проводили реанімаційні заходи. Проте Матвійка врятувати не вдалося – медики констатували смерть.
Вічна пам’ять.
Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин